2016.11.30

Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė susirinko į pirmąjį posėdį

Įvyko pirmasis naujosios kadencijos Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupės posėdis. Posėdžio metu grupės narius pasveikino Gruzijos Respublikos ambasadorė Lietuvoje J.E. Khatuna Salukvadzė.

Lapkričio 30 d. įvyko pirmasis naujosios kadencijos Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupės posėdis.  Posėdžio metu grupės narius pasveikino Gruzijos Respublikos ambasadorė Lietuvoje J.E. Khatuna Salukvadzė.

Posėdyje buvo aptarta padėtis Gruzijoje po parlamento rinkimų, Rytų partnerystės klausimai bei tolesnės Lietuvos ir Gruzijos parlamentų bendradarbiavimo perspektyvos. Grupės nariai vieningai sutarė, kad panašios konsultacijos tarp Seimo ir Gruzijos atstovų privalo vykti bent kartą per mėnesį.

Pasak grupės pirmininko, Seimo nario Žygimanto Pavilionio, šiuo metu Rytų partnerystės problematika  Europoje yra beveik pamiršta, dėl to Seimo nariai ir diplomatai privalo stengtis aktyviai kreipti Vakarų politikų sprendimus Rytų Europos regionui naudinga linkme.

„Rytų partnerystės sėkmė, Gruzijos sėkmė Kaukaze reikš ir mūsų sėkmę. Lietuva privalo dalintis savo reformų patirtimi, o mūsų parlamentarai aktyviai plėsti tarpparlamentinius ryšius su svarbiausiomis Vakarų sostinėmis ir stengtis padėti mūsų diplomatams pasiekti visam Rytų Europos regionui naudingus sprendimus“, – teigė Ž. Pavilionis.

Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė buvo atkurta šių metų lapkričio mėnesį. Šiuo metu grupei priklauso 49 Seimo nariai.

Kitos aktualijos

2020.09.24

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams
Skaityti daugiau
2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti