2018.07.12

„Tėvynės sąjunga valstiečių kuriamą tyrimą ignoruos“

„Tėvynės sąjunga valstiečių kuriamą tyrimą ignoruos“.

Šiandien Seime įregistravus nutarimo dėl Lietuvos Respublikos Seimo laikinosios tyrimo komisijos dėl galimos neteisėtos įtakos ir (ar) poveikio politikams, valstybės tarnautojams bei politiniams procesams parlamentinio tyrimo atlikimo sudarymo projektą Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis teigė, kad komisiją vertina kaip bandymą pridengti nevykstančius ar nepavykusius darbus. Partijos pirmininkas sakė, jog konservatoriai tyrime nedalyvaus.

„Suprantame, kad šios komisijos tikslas yra ne tiesos išaiškinimas. Atvirkščiai – kuriama komisija politiniam triukšmui sukelti, kuris uždengtų antidemokratinius procesus ir blogus sprendimus, vykstančius mūsų valstybėje. Todėl TS-LKD nedeleguos savo atstovų į šią komisiją, nebendradarbiausime su ja, neatsakinėsime į komisijos atstovų pateikiamus klausimus, jei tokių bus. Tikimės, kad taip pasielgs ir kitos opozicinės partijos“, – komentavo G. Landsbergis. 

TS-LKD frakcijos seniūno manymu, pasibaigus Seime vykusiam NSGK tyrimui nebuvo imtasi tinkamų priemonių keisti teisinę bazę siekiant ištaisyti esamas įstatymų spragas: „Matome, kad tyrimai Seime nesibaigia įstatymų projektų rengimu ir valstybėje esančių spragų taisymu. Vietoj to, yra kuriamos naujos komisijos, kurias valdantieji galės panaudoti susidorojimui ne tik su opozicija Seime, bet ir artėjančių rinkimų kampanijoje. Aiškėjant šioms aplinkybėms kyla klausimas, ar tie žmonės, kurie taip pat piktinosi planais kurti naujas koalicijas, pasiliks valstiečių frakcijoje, ar, kaip ir žadėjo, ją paliks“.

Balsavimai dėl naujos komisijos įkūrimo turėtų įvykti ateinančioje Seimo sesijoje. Komisijos darbas, jei ji būtų sukurta, turėtų trukti iki ateinančių metų gegužės 1 d. 

Kitos aktualijos

2020.01.20

Europos Parlamentas remia Lietuvos EP narių siūlymą įvesti ES lygio „S. Magnitskio“ sankcijų mechanizmą

Europos Parlamentas remia Lietuvos EP narių siūlymą įvesti ES lygio „S. Magnitskio“ sankcijų mechanizmą
Skaityti daugiau
2020.01.20

Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius

Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2020 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti