2018.01.23

TS-LKD atstovai Seimo komisijoje LRT veiklai tirti ragina R. Karbauskį nebepolitizuoti tyrimo ir leisti komisijai dirbti

TS-LKD atstovai Seimo komisijoje LRT veiklai tirti ragina R. Karbauskį nebepolitizuoti tyrimo ir leisti komisijai dirbti.

TS-LKD atstovai Seimo komisijoje LRT veiklai tirti ragina R. Karbauskį nebepolitizuoti tyrimo ir leisti komisijai dirbti

Ramūnui Karbauskiui paskelbus dalį Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) pateiktų atsakymų į klausimus, kuriuos jiems pateikė Seimo nariai, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovai LRT veiklą tiriančioje komisijoje Andrius Navickas, Žygimantas Pavilionis ir Agnė Bilotaitė ragina Ramūną Karbauskį liautis politizavus LRT tyrimą ir leisti komisijai dirbti. 

„Ramūnas Karbauskis, skelbdamas LRT atsakymus, sąskaitas, sutartis ir kitus dokumentus labai aktyviai bando paversti tai politiniu šou, asmenine kova prieš LRT. Negana to, R. Karbauskis imperatyviai bando nurodinėti, kaip turėtų dirbti, į ką turėtų kreiptis LRT veiklą tirianti komisija. Nurodinėja, ką turi daryti teisėsaugos institucijos ir imasi kitų akivaizdžių spaudimo veiksmų. Pabrėžiu, kad R. Karbauskis nėra LRT veiklą tiriančios komisijos pirmininkas ar narys, todėl jo aktyvus veikimas gali būti traktuojamas tik kaip spaudimas komisijai“, – teigia komisijos narys A. Navickas.

Pasak parlamentaro, R. Karbauskis, komentuodamas LRT veiklą, kai kuriuos faktus pateikia painiai ir neaiškiai, nors tokius vertinimus dėl sąskaitų, sutarčių ar kitų dokumentų turėtų pateikti ne Seimo narys, o kompetentingi specialistai.

„Visa tai trukdo komisijos darbui, kenkia jos nešališkumui ir gali daryti įtaką komisijos pirmininko ar kai kurių kolegų komisijoje nešališkam faktų vertinimui. Mūsų nuomone, parlamentinis tyrimas privalo būti atliktas visiškai nešališkai, nedarant jam įtakos iš šalies, kad jo rezultatais tikėtų tiek žurnalistų bendruomenė, tiek visa visuomenė“, – komentuoja A. Navickas.

TS-LKD atstovai ragina Ramūną Karbauskį susilaikyti nuo bet kokių veiksmų, kurie darytų įtaką ar spaudimą komisijos nariams ir trukdytų komisijos darbui. TS-LKD atstovų nuomone, R. Karbauskis turėtų nusišalinti nuo LRT komisijos darbo ir nebekomentuoti jos veiklos.

Kitos aktualijos

2018.11.17

KUR R. Karbauskio ir S. Skvernelio žadėtoji DARNA?

Jurgio Razmos kalba TS-LKD partijos Tarybos posėdyje
Skaityti daugiau
2018.11.17

Siūlome mokesčių reformos moratoriumą – tai padėtų išspręsti kitų metų biudžeto problemas

Šiandien vykstančiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Tarybos posėdyje buvo patvirtinta partijos remiama kandidatė į Lietuvos Respublikos Prezidentus Ingrida Šimonytė. G. Landsbergis pristatė ir naujus visos Lietuvos laukiančius iššūkius. Tai 2019 m. biudžetas, dėl kurio partijos Taryba šiandien priims Rezoliuciją.
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2018 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY