2018.10.11

TS-LKD frakcija pakvietė E. Jovaišą imtis politinės lyderystės sprendžiant švietimo ministrės problemą

TS-LKD frakcija pakvietė E. Jovaišą imtis politinės lyderystės sprendžiant švietimo ministrės problemą

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija kreipėsi į Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininką, akademiką Eugenijų Jovaišą jį kviesdami imtis politinės lyderystės ieškant sprendimų iš susidariusios kritinės padėties, susijusios su Švietimo ir mokslo ministerija. Pasak TS-LKD frakcijos seniūno Gabrieliaus Landsbergio, Lietuvos švietimo sistema ir jos ateitis negali tapti tiesiogiai aplink ministrę susidariusių problemų įkaite.

„Su dideliu nerimu stebėdami augantį pedagogų bendruomenės susipriešinimą ir pasipiktinimą etatinio apmokėjimo sistemos neparengtu įgyvendinimu, kylančius švietimo ekspertinės bendruomenės įtarimus dėl slėpto ir galimai neskaidraus viešųjų pirkimų proceso visam moksleivių švietimo ugdymo turiniui atnaujinti, iki šiol neatsakytus klausimus dėl viešųjų ir privačių interesų galimo supainiojimo, kai švietimo ministrės vyro įmonė laimėdavo pirkimus, būdama vienintele tokio pirkimo dalyve, ministrei tiesiogiai pavaldžiose įstaigose bei daugelį kitų problemų, matome, kad švietimo bendruomenėje ir visuomenėje nepasitikėjimas švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene jau pasiekė kritinę ribą“, – akcentuoja G. Landsbergis.

Pasak TS-LKD lyderio, toks švietimo bendruomenės nepasitikėjimas, auganti chaoso ir susipriešinimo atmosfera jau ima kenkti visai Lietuvos švietimo ateičiai bei peržengia įprastas viešosios kritikos ribas.

„Seimo TS-LKD frakcija kviečia akademiką Eugenijų Jovaišą konstruktyviai, nepolitizuotai diskusijai į artimiausią posėdį, kur galėtume kartu pabandyti surasti priimtinų išeičių bei sprendimų iš susidariusios padėties Lietuvos švietimo sektoriuje“, – Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininką E. Jovaišą į TS-LKD frakcijos posėdį pakvietė frakcijos seniūnas G. Landsbergis.

Kitos aktualijos

2019.08.22

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris
Skaityti daugiau
2019.08.22

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti