2016.11.17

TS-LKD frakcija susitiko su kandidatu į Premjerus S. Skverneliu

TS-LKD frakcija susitiko su kandidatu į Ministro Pirmininko postą Sauliumi Skverneliu.

Šiandien Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija susitiko su kandidatu į Ministro Pirmininko postą Sauliumi Skverneliu.

Susitikimo metu diskutuota reformų Lietuvos mokesčių sistemoje, švietime, socialinėje apsaugoje ir sveikatos sistemoje būtinumą. Daug dėmesio skirta darbo rinkos pokyčiams, kur diskutuota apie inovacijų pritraukimą, darbuotojų motyvacijos stiprinimą, didesnių atlyginimų sistemą.

Gana išsamiai pristatyti pokyčiai sveikatos apsaugos sistemoje, kurioje būtinas optimizavimas, didesnis atlygis mažiausiai uždirbantiems specialistams, kova su protų nutekėjimu į kitas pasaulio šalis.

TS-LKD frakcija nemažai domėjosi švietimo ir kultūros klausimais, kadangi tai vienos iš prioritetinių partijos sričių. Gauti atsakymai, jog būtina keisti švietimo sistemą, ją gerinti, tačiau pažadėta ir išsaugoti net mažuose regionuose veikiančias mokyklas. Kalbėta ir apie studijų programų pritaikymą pagal darbdavių poreikius, taip sprendžiant nedarbo jaunimo tarpe problemas.

Susitikimo metu taip pat aptarti ir energetinės nepriklausomybės klausimai. Diskutuota apie itin didelę svarbą regiono saugumui turintį Astravą ir kovą su nesaugia atomine elektrine augančia visai šalia Vilniaus. Teigta, jog Lietuva turi atsijungti nuo BRELL žiedo ir prisijungti prie Vakarų Europos tinklų bei nepirkti nesaugioje elektrinėje gaminamos elektros.

Galų gale aptarta, jog kovoje su skurdu ir menkais atlyginimais, ypač Lietuvos regionuose, itin svarbu skatinti konkurencingumą, darbuotojų mobilumą, keisti mokestinę sistemą ir pritraukti įvairius investuotojus į regionus, kurie garantuotų verslo kūrimasi ten.

 

Visą TS-LKD frakcijos susitikimo su S. Skverneliu vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia. 

/10 1

Kitos aktualijos

2020.01.29

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą
Skaityti daugiau
2020.01.29

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2020 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti