2018.09.26

TS-LKD kandidatu į Vilniaus merus paskelbtas Dainius Kreivys

TS-LKD kandidatu į Vilniaus merus paskelbtas Dainius Kreivys

Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) kovo pradžioje vyksiančiuose Savivaldybės tarybų rinkimuose bei tiesioginiuose mero rinkimuose Vilniaus mieste kandidatu iškėlė TS-LKD pirmininko pavaduotoją, Seimo Ekonomikos komiteto narį Dainių Kreivį.

TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis šiandien oficialiame renginyje pristatydamas kandidatą į Vilniaus miesto merus D. Kreivį pabrėžė sostinės ambiciją Vilniui tapti lygiaverčiu miestu su kitomis Europos sostinėmis: „Džiaugiamės, kad šiandien pristatome kandidatą į merus, kuris gali išpildyti šią ambiciją. Nes dabar atrodo, kad Lietuvos sostinė užsiima raumenų matavimusi su Kaunu, kai tikroji ambicija – Vilniui būti regiono lyderiu bei lygiaverte sostine Vakarų Europos miestams – nustumta į šalį“.

„Kas yra geriausias meras Vilniaus istorijoje? Man į šį klausimą atsakyti paprasta –kunigaikštis Gediminas. Tai buvo pirmasis žmogus, kuris Vilniaus viziją (arba sapną) pavertė darbais. Susapnuotas vilkas nebuvo dvejoms kadencijoms padėtas į stalčių, o virto realiu projektu, skatinančiu pakelti galvas“, – istoriniu ekskursu savo kalbą pradėjo D. Kreivys.

Pristatydamas miesto viziją, kandidatas akcentavo jo daugiapoliškumą ir išmanumą.

„Tai patogus, daugiapolis miestas. Čia kiekvienas rajonas svarbus, čia gera gyventi tiek centre, tiek pakrašty. Bet kuriame rajone turi būti visa, ko reikia: nuo darželio ir mokyklos, iki gerai apmokamos darbo vietos. Nuo mini parko, iki visą miestą į  vieningą kelių sistemą sujungiančių dviračių takų ar kamščius pramušančio tramvajaus. Tai sveikas miestas. Tai gerai valdomos poliklinikos, kuriose nėra eilių, kurios realiai atsakingos už savo pacientus, tai paspirtukų dalinimosi paslauga ir oro taršos matuokliai. Ir tai tik pradžia. Tai išmanus miestas, kuriame su viena miestiečio programėle gali susimokėti už butą, užsiregistruoti į polikliniką, gauti nuolaidą į muziejų ar džiazo festivalį, pasitikrinti oro taršą ir balsuoti dėl miestui svarbių sprendimų“, – savo Vilniaus viziją pristatė TS-LKD kandidatas į Vilniaus merus D. Kreivys.

Renginyje dalyvavo ir Seimo narė Ingrida Šimonytė, neseniai paskelbusi sieksianti TS-LKD palaikymo dalyvauti 2019 m. gegužę vyksiančiuose prezidento rinkimuose. „Su Dainiumi kartu dirbome Vyriausybėje, Dainius yra praktiškas ir profesionalus žmogus, žinantis, kaip padaryti darbus. Man atrodo, kad jis puikiai darbuosis Vilniui“, – teigė Seimo narė.

Buvęs Vilniaus vicemeras, šiuo metu Vilniaus miesto savivaldybės TS-LKD frakcijos seniūnas Valdas Benkunskas akcentavo stiprią D. Kreivio komandą bei kompetencijas, kurių reikia, norint efektyviai dirbti Lietuvos sostinei: „Už Dainiaus nugaros stovi stipri ir profesionali komanda, galinti Vilniaus miestui atnešti realius kokybinius pokyčius. Žinome, ko reikia Vilniui, ir esu įsitikinęs, kad Dainius turi energijos bei kompetencijų Vilnių paversti lygiaverčiu miestu su kitomis Europos sostinėmis“.

Baigiamajame etape kandidatais į Vilniaus mero poziciją buvo iškelti Seimo narė Ingrida Šimonytė, buvęs Ukrainos Ekonomikos ministras Aivaras Abromavičius, buvęs Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas bei Seimo narys Dainius Kreivys.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti