2017.10.26

TS-LKD politinių kalinių ir tremtinių frakcija pasmerkė bandymus diskredituoti ginkluotą pasipriešinimą sovietinei okupacijai

Pareiškime pažymima, kad tokiu būdu menkinama Lietuvos laisvės kovų istorinė svarba Lietuvos valstybingumo tęstinumui okupacijos metais, Nepriklausomybės atkūrimui ir daroma žala Lietuvos valstybei.

Reaguodami į viešumoje pasirodžiusią šmeižikišką informaciją apie Lietuvos karininką, partizaną Adolfą Ramanauską-Vanagą, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių frakcija (TS-LKD LPKTF) paskelbė pareiškimą Dėl bandymų diskredituoti ginkluotą pasipriešinimą sovietinei okupacijai, kuriame griežtai smerkia bandymus visuomenėje pasėti nepasitikėjimą ir diskredituoti Laisvės kovas prieš sovietinę okupaciją, kviečia susilaikyti nuo nepatikrintos ir šmeižikiškos informacijos skleidimo visuomenėje. Pareiškime pažymima, kad tokiu būdu menkinama Lietuvos laisvės kovų istorinė svarba Lietuvos valstybingumo tęstinumui okupacijos metais, Nepriklausomybės atkūrimui ir daroma žala Lietuvos valstybei.

„Matydami viešumoje kvestionuojamą vieno iš Lietuvos Laisvės kovų vadų Adolfo Ramanausko-Vanago pasišventimo ir tarnystės Tėvynei faktą, negalime likti nuošalyje ir tylėti. Kategoriškai smerkiame tokius pareiškimus, kuriuose diskredituojami Laisvės kovų dalyviai, niekinami arba savaip interpretuojami istoriniai faktai bei galbūt bandoma įsiteikti Lietuvai nedraugiškoms jėgoms“, – pareiškimo turinį trumpai pakomentavo TS-LKD LPKTF pirmininkė Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

TS-LKD LPKTF ragina Lietuvos visuomenę išlikti budriais ir kritiškais dėl tokių provokacinių pareiškimų, o Lietuvos Respublikos valstybės institucijas – skatinti ir remti pilietiškumo bei istorinės atminties iniciatyvas, sklaidą ir įtvirtinimą.

Kitos aktualijos

2019.08.22

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris
Skaityti daugiau
2019.08.22

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti