2018.05.29

TS-LKD prašo atidėti balsavimą dėl VTEK vadovo skyrimo

Kadangi Vyriausioji tarnybinės etikos komisija VTEK po žiniasklaidos kreipimosi nepradėjo tyrimo dėl Ministro Pirmininko S. Skvernelio nedeklaruotų žmonos Silvijos „Swedbank“ turimų akcijų, Seimo TS-LKD frakcija Seimo prašo atidėti šiandien vyksiantį balsavimą dėl nuolatinio VTEK vadovo skyrimo.

Kadangi Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) po žiniasklaidos kreipimosi nepradėjo tyrimo dėl Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio nedeklaruotų žmonos Silvijos „Swedbank“ turimų akcijų, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija Seimo prašo atidėti šiandien vyksiantį balsavimą dėl nuolatinio VTEK vadovo skyrimo.

Pasak parlamentarų, reikia papildomo laiko VTEK posėdžio protokolui, kuriame atsisakoma pradėti tyrimą dėl nedeklaruotų Premjero žmonos akcijų, ir atskirų komisijos narių balsavimo rezultatų bei balsavimo argumentacijai gauti. Frakcija į posėdį dar kartą ketina kviesti kandidatą į nuolatinius VTEK pirmininkus Edmundą Sakalauską, kad išklausytų jo argumentus dėl šios situacijos.

„Iki šiol matėme gana principingą VTEK laikyseną nagrinėjant nedeklaravimo atvejus, pavyzdžiui, dėl Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio pažeistų viešųjų ir privačių interesų, kai jis „pamiršo“ deklaruoti artimųjų turtą. Tačiau šiuo atveju labiausiai nustebino tai, kad komisija net nesiėmė nagrinėti klausimo dėl Premjero S. Skvernelio viešų ir privačių interesų pažeidimo, o komisija atsisakė pateikti posėdžio protokolą ir komisijos narių balsavimo rezultatus. Būtent šiuos dokumentus mes komisijos prašysime pateikti“, – sako Seimo TS-LKD frakcijos seniūnas G. Landsbergis.

 

Kitos aktualijos

2019.08.22

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris
Skaityti daugiau
2019.08.22

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti