2019.09.28

TS-LKD priėmė naują kandidatų vienmandatėse kėlimo tvarką 2020 m. rinkimams

TS-LKD priėmė naują kandidatų vienmandatėse kėlimo tvarką 2020 m. rinkimams

Vilniuje vyksiančiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Tarybos posėdyje priimtas nutarimas dėl 2020 m. rinkimų vienmandačių apygardų kandidatų kėlimo tvarkos.

Siūlant, vertinant ir tvirtinant kandidatus į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėse apygardose rekomenduojama vadovautis kandidato atitikimo Seimo rinkimų įstatyme numatytiems reikalavimams, nepriekaištingos reputacijos, profesionalumo ir pasiruošimo Seimo nario darbui, žinomumo ir populiarumo bendruomenėje, galimybių būti išrinktam konkrečioje vienmandatėje kriterijams ir TS-LKD rinkimų kampanijos strategijai ir regioniniams rinkimų kampanijos planams.

Taip pat Tarybos priimtame dokumente nurodoma, jog kandidatus vienmandatėse apygardose siūlo partijos skyriai, Pirmininkas ir Prezidiumas, o procesą koordinuoja – Centrinis rinkimų štabas.

Taryboje priimtoje tvarkoje taip pat nurodoma, jog skyriai kandidatus siūlo nuo 2019 m. rugsėjo 29 d. iki 2020 m. vasario 1 d. Pirmininkas ir Prezidiumas turi teisę siūlyti kandidatus ir po 2020 m. vasario 1 d.  Kartu TS-LKD frakcijos Seime nariai, kurie yra išrinkti vienmandatėse apygardose, yra laikomi Prezidiumo pasiūlytais kandidatais, jeigu jie patys nenusprendžia kitaip.

Taip pat priimta, jog Štabas kaupia gautus siūlymus dėl kandidatų ir rengia pasiūlytų kandidatų sąrašą, atlieka pasiūlytų kandidatų vertinimą. Po argumentuoto vertinimo Štabas sudaro pirminį kandidatų vienmandatėse apygardose sąrašą. Pirminį kandidatų vienmandatėse apygardose sąrašą Štabas teikia TS-LKD Priežiūros komiteto vertinimui. Pagal Priežiūros komiteto išvadą pakoregavęs pirminį kandidatų vienmandatėse apygardose sąrašą, Štabas jį teikia Prezidiumui, kuris  gavęs pirminį kandidatų sąrašą, jį apsvarsto ir teikia tvirtinti Tarybai. Taryba galutinį sprendimą dėl kandidatų kėlimo priima in corpore, balsuodama už nutarimu pateiktą kandidatų vienmandatėse apygardose sąrašą. Šis sąrašas gali būti tvirtinamas dalimis, atskiruose posėdžiuose, jeigu taip Štabo rekomenduotas siūlo Prezidiumas.

Taryba visus TS-LKD keliamus kandidatus vienmandatėse apygardose turi pavirtinti iki 2020 m. liepos 1 d.

Kitos aktualijos

2020.08.12

Nesiliaujant skundams dėl neprieinamų sveikatos priežiūros paslaugų – kreipimasis į Valstybės kontrolę

Nesiliaujant skundams dėl neprieinamų sveikatos priežiūros paslaugų – kreipimasis į Valstybės kontrolę
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti