TS-LKD
2021.09.23

TS-LKD renkasi į partijos Suvažiavimą

TS-LKD renkasi į partijos Suvažiavimą

Rugsėjo 26 d., sekmadienį, 11 val., Compensa koncertų salėje (Kernavės g. 84, Vilnius) vyks XXV Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Suvažiavimas, kuriame bus svarstomos rezoliucijos apibrėžiančios strateginę TS-LKD laikyseną tiek valstybiniuose, tiek ir bendruose Europos Sąjungos iššūkiuose.

„Šiandien mums tenka didžiulė atsakomybė dirbti XVIII-ojoje Vyriausybėje, kuri valstybės vairą perėmė itin sunkiu metu – kovojame su pasauline COVID-19 pandemija, sprendžiame jos sukeltas visuomenės sveikatos ir ekonomikos problemas, tvarkomės su Baltarusijos diktatoriaus sukurta migrantų krize Lietuvos pasienyje ir visomis išgalėmis užtikriname valstybės saugumą. Suvažiavimo nariai, reaguojant į susidariusią politinę padėtį, planuoja svarstyti tris rezoliucijas dėl strateginės partijos laikysenos reaguojant į kylančius iššūkius, aptars svarbiausius ateities darbus”, – pažymi TS-LKD vykdomasis sekretorius Martynas Prievelis.

Suvažiavimo metu taip pat vyks partijos valdymo struktūrų – Prezidiumo, Tarybos, Priežiūros bei Politikos komitetų – narių rinkimai, antrąją kadenciją oficialiai pradės partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis, bus renkami jo pavaduotojai.

TS-LKD Suvažiavime įvyks ir „Lietuvos ąžuolų“ apdovanojimai – TS-LKD narių ir bičiulių atminties bei pagarbos programa, kuria pagerbiami asmenys už nuopelnus Lietuvai bei TS-LKD partijai.

Su renginio programa galite susipažinti čia: https://bit.ly/2XTwa8r

Informacija žiniasklaidai

Norintys dalyvauti renginyje žiniasklaidos atstovai kviečiami registruotis el. paštu
[email protected] iki penktadienio, rugsėjo 24 d., 15.00 val. Registruojantis būtina nurodyti vardą ir pavardę, žiniasklaidos priemonę, kuriai atstovaujama, kontaktinius duomenis (mob. tel., el. pašto adresą). Užsiregistravę žiniasklaidos atstovai atvykę į Compensa koncertų salę privalo su savimi Galimybių pasą ar kitą jam prilyginamą dokumentą. Renginio metu privalomos apsauginės veido kaukės.

Kontaktinis asmuo žiniasklaidai: TS-LKD atstovė spaudai Paulina Levickytė, tel. +370 63885328.

Kitos aktualijos

R. Morkūnaitė-Mikulėnienė
2021.10.21

R. Morkūnaitė-Mikulėnienė siūlo viešinti duomenis apie visuomenės informavimui skirtas lėšas

R. Morkūnaitė-Mikulėnienė siūlo viešinti duomenis apie visuomenės informavimui skirtas lėšas
Skaityti daugiau
J. Šiugždinienė
2021.10.15

Jurgita Šiugždinienė. Visi vaikai nusipelno geros mokyklos. Kas padaryta ir ką dar turime nuveikti?

Jurgita Šiugždinienė. Visi vaikai nusipelno geros mokyklos. Kas padaryta ir ką dar turime nuveikti?
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti