TS-LKD
2022.08.29

TS-LKD sąskrydis vyks rugsėjo 3-4 d. Molėtų rajone

TS-LKD sąskrydis vyks rugsėjo 3-4 d. Molėtų rajone

Mielieji,

Primename, kad  TS-LKD sąskrydis vyks š.m. rugsėjo 3-4 d. komplekse „ORO Dubingiai“, Giraičių km., Molėtų raj. (Tiksli renginio vietos nuoroda)

Sąskrydžio metu jo dalyviams numatyta daugybė įvairių veiklų – kviesime dalyvauti diskusijose apie tarptautines ir nacionalines aktualijas, artėjančius savivaldos rinkimus, vyks tradicinės sporto žaidynės, koncertai, lauko pramogos, veiks vaikų žaidimų erdvė.

Dalinamės atnaujinta sąskrydžio programa ir žemėlapiu.

Atkreipiame dėmesį, kad automobiliai sąskrydžio metu į komplekso teritoriją nebus įleidžiami, juos parkuoti prašysime teritorijos prieigose. Ypatingai prašome vykti organizuotai nuomotais autobusais.

Pažymime, kad Dubingių tiltu per Asvejos ežerą yra ribojamas transporto priemonių virš 5 t. eismas, todėl atvykstantiems autobusais reikia rinktis rajoninį kelią  Nr. 2808 per Bijutiškį (žr. žemėlapį).

Svarbi informacija apie sąskrydį ir registracija:

1) Skyrius sąskrydžio metu kviesime dalyvauti skaniausio pyrago konkurse. Todėl kviečiame į sąskrydį atsivežti patį skaniausią savo iškeptą pyragą (po 1 nuo skyriaus). Sąskrydžio metu vyks varžytuvės, kurių metu surinktos lėšos bus skiriamos už savo ir mūsų laisvę kovojančiai Ukrainai. Dalyvaujantiems šiame konkurse skyriams rugsėjo 3 d. iki 12 val. reikia užsiregistruoti sąskrydžio registracijoje.

2) Norintiems dalyvauti sąskrydyje asmeniškai registruotis nereikia. Skyrių pirmininkų prašome pateikti apibendrintą informaciją apie sąskrydžio dalyvių iš jūsų skyriaus skaičių.

3) Visos vietos nakvynei šiuo metu komplekse „ORO Dubingiai“ jau yra užimtos. Norinčius apsistoti, kviečiame tai padaryti aplinkinėse apgyvendinimo įstaigose. Apsistosiantiems viešbutyje reikia užsiregistruoti sąskrydžio registracijoje rugsėįo 3 d. iki 12 val.

4) Iš anksto kviečiame registruotis į įskaitines sporto rungtis (tinklinis 4×4 – tik mišrios komandos; krepšinis 3×3). Registracija vykdoma el. paštu [email protected]. Į sporto rungtis galėsite užsiregistruoti ir sąskrydžio metu.

5) Skyriai (skyrių sueigos) komplekso teritorijoje galės įsirengti savo palapines. Iš skyriaus (skyrių sueigos) į teritoriją daiktų logistikai bus įleidžiamas 1 automobilis (rugsėjo 3 d. nuo 7:30 iki 9:30 val.). Organizatoriai, esant poreikiui skyriui galės skirti 1 stalą ir 2 suolus, esant didesniam poreikiui skyriai tuo pasirūpina individualiai.

 

Lauksime Jūsų!

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų