2016.07.16

TS-LKD sąskrydyje: nuo šventinės programos iki turiningų diskusijų

Šiandien Šventojoje vyksta Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos sąskrydis, kurio svarbiausia tema - iš naujo gimstanti viltis ir vienybė korupcijos bei skandalų išvargintai Lietuvai.

Šiandien Šventojoje vyksta Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos sąskrydis, kurio svarbiausia tema – iš naujo gimstanti viltis ir vienybė korupcijos bei skandalų išvargintai Lietuvai. Sąskrydyje – apie 2000 dalyvių.

Tarybos posėdyje patvirtintas 2016 m. Seimo rinkimų programos, stipriausios rinkimų programos iš kitų partijų, projektas.

Sąskrydžio dalyviams pasiūlytos įvairios pramogos, sporto rungtys, tačiau ne mažiau svarbios ir diskusijos: „Kaip sukursime gerovės Lietuvą?“, „Drąsi ir išsilavinusi Lietuva“, „Kur pasaulį nuves populizmas: iššūkiai saugumui“, „Lietuva 2050-aisiais“.

Išsamią sąskrydžio programą galite rasti čia: http://ts-lkd-saskrydis.lt/

Jūsų dėmesiui – Mindaugo Mikulėno ir Jūratės Mockuvienės fotoreportažas.

 

/48 1

Kitos aktualijos

2019.08.22

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris
Skaityti daugiau
2019.08.22

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti