2016.07.14

TS-LKD sąskrydyje – Vilties planas Lietuvai

Šeštadienį, liepos 16 d., Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nariai rinksis Šventojoje, į jau tradicija tapusį TS-LKD sąskrydį, kurio metu vyks Tarybos posėdis ir bus patvirtintas galutinis kandidatų daugiamandatėje apygardoje 2016 m. Seimo rinkimams sąrašas.

Šeštadienį, liepos 16 d., Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nariai rinksis Šventojoje, į jau tradicija tapusį TS-LKD sąskrydį, kurio metu vyks Tarybos posėdis ir bus patvirtintas galutinis kandidatų daugiamandatėje apygardoje 2016 m. Seimo rinkimams sąrašas. Šiais metais svarbiausia sąskrydžio tema yra iš naujo gimstanti viltis ir vienybė korupcijos bei skandalų išvargintai Lietuvai.

„Šiais metais patyrėme ypač daug išbandymų, korupcijos skandalai sukrėtė visuomenę ir visa politinę sistemą. Tokių įvykių sūkuryje parengėme „Naują planą Lietuvai”, kurį jau trečią mėnesį sėkmingai pristatome visoje Lietuvoje – surengėme kelis šimtus susitikimų su įvairiausių sričių specialistais, verslo bendruomene, miestų ir regionų gyventojais. Tikiu, kad esame gerai pasirengę, tad kviečiame žmones nelikti abejingais. Pristatydami „Naują planą Lietuvai“kviečiame nepasiduoti nevilčiai, iš naujo patikėti apsivalančia politine sistema bei siekti sąžiningumo ir skaidrumo visose srityse“, – sakė TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

Sąskrydžio metu didelis dėmesys bus skiriamas programinėms „Naujo plano Lietuvai“ dalims – ne tik jau patvirtintoms ekonominės plėtros ar švietimo, tačiau ir naujoms, dar visuomenei nepristatytoms idėjoms, susijusioms su šalies saugumo, socialinės ir šeimos politikos klausimais, energetikos bei kultūros politika.

„Pastaruoju metu išgyvenome nemažai naujovių: atsinaujinome, sustiprėjome naujais žmonėmis, parengėme ambicingą ir išsamią programą, nes tikime, jog mūsų šalyje galima gyventi kitaip. Suderinę patirtį, išmintį ir jaunystės energiją, esame stipriausia ir solidžiausia alternatyva dabartiniams stagnacijoje, nekompetencijoje ir neskaidrume paskendusiems valdantiesiems. Per pastaruosius kelis mėnesius keliaudamas po Lietuvos regionus, pristatydamas mūsų parengtą planą girdžiu, kokiomis problemomis gyvena tautiečiai. Būtent todėl suradome dar daugiau sprendimų opiausioms problemoms spręsti, juos pristatysime visai netrukus ir kviesime piliečius neprarasti vilties dėl Lietuvos ir gyventojų ateities“, – kalbėjo G. Landsbergis.

Sąskrydžio metu, visi dalyviai bus kviečiami dalyvauti diskusijose: „Kaip sukursime gerovės Lietuvą?“, „Drąsi ir išsilavinusi Lietuva“, „Kur pasaulį nuves populizmas: iššūkiai saugumui“, „Lietuva 2050-aisiais“ arba jėgas išbandyti įvairiausiose sporto žaidynių rungtyse: nuo futbolo, paplūdimio tinklinio, badmintono ar irklenčių lenktynių iki gausybės estafečių.

Antrąją renginio dieną sąskrydį užbaigs Šv. Mišios Švč. Mergelės Marijos Jūrų žvaigždės bažnyčioje.

 

Išsamią programą galite rasti čia: http://ts-lkd-saskrydis.lt/

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti