2018.05.09

TS-LKD Suvažiavime – vizija Lietuvai ir Europai

TS-LKD Suvažiavime – vizija Lietuvai ir Europai.

Gegužės 12 d., šeštadienį, 12 val., Compensa koncertų salėje (Kernavės g. 84, Vilnius) vyks 23-asis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Suvažiavimas, kuriame bus priimtos rezoliucijos apibrėžiančios strateginę TS-LKD laikyseną tiek valstybiniuose, tiek ir bendruose Europos Sąjungos iššūkiuose bei priimta nauja TS-LKD įstatų redakcija.

 „Atėjo laikas priminti sau ir oponentams bei dar sykį patvirtinti, jog TS-LKD yra skaitlingiausia ir solidžiausia pro-europietiška partija Lietuvoje. Mes tvirti savo paramoje Europos Sąjungai ir siekiame kuo giliau įsitraukti į bendrų reikalų sprendimą, nes mes tikime Europa. Tad artėjančiame Suvažiavime kalbėsime ne tik apie idėjas partijos ir šalies ateičiai, tačiau ir viziją visai Europai, kuri bus pagrindas mūsų partijos darbams Seime bei Europos Parlamente”, – teigė TS-LKD lyderis G. Landsbergis.

Suvažiavimo metu taip pat vyks „Lietuvos ąžuolų“ apdovanojimai – tradiciškai teikiami bendruomenės žmonėms, siekiant padėkoti ir pagerbti tuos, kurie neteko savo artimųjų 1991-aisiais metais, kuomet vyko esminė Lietuvos kova dėl išlikimo ir laisvės.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti