2024.06.16

TS-LKD Taryba patvirtino kandidatus vienmandatėse apygardose 2024 m. Seimo rinkimuose

TS-LKD Taryba patvirtino kandidatus vienmandatėse apygardose 2024 m. Seimo rinkimuose

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Taryba pirmuoju etapu patvirtino kandidatus šešiasdešimt keturiose 2024 m. LR Seimo vienmandatėse apygardose. Likusios septynios Seimo vienmandatės apygardos bus tvirtinamos artimiausiu laiku.

Kviečiame susipažinti su pirmuoju etapu patvirtintais kandidatais šiose 2024 m. Seimo vienmandatėse apygardose:

Apygarda Kandidatas
1. Senamiesčio-Žvėryno Vytautas Juozapaitis
2. Naujamiesčio-Vilkpėdės Žygimantas Pavilionis
4. Žirmūnų Paulė Kuzmickienė
5. Fabijoniškių Aistė Gedvilienė
6. Šeškinės-Šnipiškių Mindaugas Lingė
7. Justiniškių-Viršuliškių Matas Maldeikis
8. Pilaitės-Karoliniškių Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė
9. Lazdynų Laurynas Kasčiūnas
11. Vilniaus pietinė Agnė Bilotaitė
12. Verkių Dainius Kreivys
13. Pašilaičių Vytautas Kernagis
14. Naujininkų-Rasų Vygintas Gasparavičius
15. Kalniečių Arvydas Anušauskas
17. Petrašiūnų-Gričiupio Kazys Starkevičius
18. Panemunės Gintarė Skaistė
19. Aleksoto-Vilijampolės Paulius Lukševičius
20. Centro-Žaliakalnio Gabrielius Landsbergis
21. Šilainių Martynas Prievelis
22. Pajūrio Arūnas Valinskas
23. Danės Audrius Petrošius
24. Baltijos Arvydas Pocius
25. Marių Kęstutis Navickas
26. Saulės  Jovita Vičienė 
27. Aušros  Martynas Šiurkus 
28. Nevėžio  Bronislovas Matelis 
29. Panevėžio vakarinė  Ignas Gaižiūnas 
30. Alytaus  Linas Slušnys 
31. Gargždų  Rasa Petrauskienė 
32. Šilutės  Giedrė Balčytytė 
33. Aukštaitijos  Domantas Katelė 
34. Tauragės   Andrius Burmistrovas 
36. Mėguvos  Mindaugas Skritulskas 
37. Kuršo  Agneta Ladek 
38. Mažeikių  Vilija Kaktienė 
39. Žemaitijos šiaurinė  Paulius Auryla 
40. Telšių  Julijonas Šileika 
41. Kelmės-Šilalės  Jonas Gudauskas 
42. Raseinių-Kėdainių  Odeta Borkertienė 
43. Kėdainių  Jurgita Sejonienė 
44. Radviliškio-Tytuvėnų  Antanas Čepononis 
45. Šiaulių krašto  Alfredas Jonuška 
46. Žiemgalos vakarinė  Rūta Bilkštytė 
47. Žiemgalos rytinė  Donatas Dilys 
48. Sėlos vakarinė  Dalius Barkauskas 
49. Deltuvos šiaurinė  Dominykas Puzinas 
50. Sėlos rytinė  Vaidas Kužiulis 
51. Utenos  Edmundas Pupinis 
52. Nalšios šiaurinė  Imantas Umbražiūnas 
53. Nalšios pietinė  Sigitas Žvinys 
54. Marijampolės  Andrius Vyšniauskas 
55. Riešės  Daiva Ulbinaitė 
57. Nemenčinės  Kęstutis Masiulis 
58. Trakų-Vievio  Andrius Navickas 
59. Kaišiadorių-Elektrėnų  Vytenis Tomkus 
60. Jonavos  Justinas Rizgelis 
61. Deltuvos pietinė  Giedrius Auglys 
62. Karšuvos  Egidijus Giedraitis 
64. Sūduvos šiaurinė  Irena Haase 
65. Raudondvario  Gvidas Rutkauskas 
66. Garliavos  Justinas Urbanavičius 
67. Dainavos Jovydas Juocevičius
69. Dzūkijos Angelė Jakavonytė
70. Jotvingių Vilius Semeška
71. Pasaulio lietuvių Dalia Asanavičiūtė

Kitos aktualijos

TS-LKD
2024.07.18

TS-LKD Taryba patvirtino programos Lietuvos ateičiai gaires

TS-LKD Taryba patvirtino programos Lietuvos ateičiai gaires
Skaityti daugiau
TS-LKD
2024.07.01

TS-LKD baigė reitinguoti kandidatų sąrašą: sąrašo priekyje L. Kasčiūnas, R. Morkūnaitė-Mikulėnienė, M. Lingė

TS-LKD baigė reitinguoti kandidatų sąrašą: sąrašo priekyje L. Kasčiūnas, R. Morkūnaitė-Mikulėnienė, M. Lingė
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų