2016.09.21

TS-LKD Tautinių bendrijų programa

Vis daugiau dėmesio susilaukia mūsų parengta išsami partijos rinkimų programa „Naujas planas Lietuvai“ ir jos atskiri skyriai. Tarp jų – ir skyrius, skirtas Tautinių bendrijų politikai.

Andrius Kubilius, Seimo opozicijos lyderis:

„Vis daugiau dėmesio susilaukia mūsų parengta išsami partijos rinkimų programa „Naujas planas Lietuvai“ ir jos atskiri skyriai. Tarp jų – ir skyrius, skirtas Tautinių bendrijų politikai.

Nesenai skelbti tyrimo duomenys, parodę, kiek daug tarp Lietuvoje gyvenančių kitataučių yra išlikę nostalgijos sovietmečiui ir palankumo Putino politikai, visiems Lietuvos politikams turi kelti didelį susirūpinimą. Tai ir buvo viena iš priežasčių kodėl mes parengėme tokią išsamią Tautinių bendrijų politikos programą, kurią daugelis ekspertų pripažįsta išskirtine ir tokia, kokios iki šiol Lietuvai labai trūko.

Man teko vadovauti bendražygių grupei, įskaitant prof. V. Landsbergį, A. Ažubalį, L. Kasčiūną, V. Stundį, G. Kazėną, su kuriais daug ir karštai diskutavome rengdami šį programos skyrių. Vardan to, kad parengtume tokią programą, vardan to, kad valstybė turėtų rimtą šios srities politiką, ypač daug dėmesio skirdama Vilniaus regionui, aš ir apsisprendžiau šiuose rinkimuose kandidatuoti ne savo gimtojoje Antakalnio apygardoje, kurioje sulaukdavau didelės rinkėjų paramos, o Šalčininkuose, kur 80% rinkėjų yra Lietuvos lenkai. Kandidatuoju tam, kad valstybė šiuo regionu imtų rūpintis valstybiškai, o ne todėl, kad tikėčiausi kokių nors lengvų pergalių.“

Kitos aktualijos

2020.07.02

TS-LKD kviečia visuomenę išreikšti nuomonę dėl paplūdimio Vilniaus centre

TS-LKD kviečia visuomenę išreikšti nuomonę dėl paplūdimio Vilniaus centre
Skaityti daugiau
2020.07.01

Ką pasirinksime: vieną klestintį miestą-valstybę ar įvairovėje klestinčią visą šalį?

Ką pasirinksime: vieną klestintį miestą-valstybę ar įvairovėje klestinčią visą šalį?
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti