2016.06.29

TS-LKD vasaros sąskrydis – Šventojoje

Kviečiame į TS-LKD vasaros sąskrydį, kuris vyks liepos 16-17 d., Sveikatos centre ENERGETIKAS.

Kviečiame į TS-LKD vasaros sąskrydį, kuris vyks liepos 16-17 d., Sveikatos centre ENERGETIKAS (Kuršių takas 1, Šventoji, www.energetikas.lt). 

Saskrydzio_programa

Gyvenimo sąlygos sąskrydyje:

  • Sveikatos centre „Energetikas“ apsistojama savo atsivežtose palapinėse. Pagal internetinėje registracijoje skyrių pateiktus duomenis bus paruoštos miegamųjų palapinių zonos su kiekvienam skyriui nurodyta vieta.
  • Mašinos bus statomos atskirai nuo palapinių, prie pat miegamųjų palapinių bus įleidžiami 1-2 automobiliai skyriui.
  • Ypatingai prašome vykti organizuotai nuomotais autobusais, tai padėtų išvengti susigrūdimo poilsiavietėje.

 

Nakvynės galimybės ne palapinėse:

  • Norintiems apsistoti ne palapinėse, galima išsipirkti nakvynę „Energetiko“ teritorijoje trijose skirtingose kategorijose: „Energetiko“ vasaros nameliuose, sveikatos centre arba SPA ,,Amber palace“.

1) „Energetiko“ vasaros nameliai be patogumų, triviečiai arba keturviečiai kambariai, vienos lovos kaina – 12 eurų.

2) Sveikatos centre, kambariai su patogumais: vienvietis kambarys – 61 euras su pusryčiais, dvivietis – 68 eurai, trivietis – 79 eurai, keturvietis – 100 eurų.

3) SPA ,,Amber palace“ vienvietis kambarys –  99 eurai, dvivietis 120 eurų, vienvietis kambarys su vaizdu į jūrą 135 eurai, dvivietis su vaizdu jūrą – 140 eurų, liuksas 152 eurai. Į kainą įskaičiuota pusryčiai (švediškas stalas) ir baseino bei 3 pirčių kompleksas.

Norintiems išsipirkti kambarį – privaloma registracija iki liepos 11 d. elektroniniu paštu: tslkdprojektai@gmail.com

Temoje BŪTINA nurodyti: „nakvyne“. Registracija galioja tik gavus patvirtinimą (per dvi dienas). Registruojantis privaloma nurodyti norimą nakvynės pasirinkimą, kontaktinio asmens vardą ir pavardę, telefono nr., skyrių. Už rezervuotą nakvynę mokama atvykus į sąskrydį registratūroje, ten išduodamas raktas. Kilus klausimams: +370 650 81344;

TS-LKD parkas:

Tęsiame TS-LKD parko projektą: t. y. kad ne tik pavėsinės, palapinės, stendai ar kitokios priemonės, kuriose vyksta skyrių prisistatymai, pasisėdėjimai, vaišės, diskusijos ir kitokios veiklos formos bus statomos ne miegamųjų palapinių teritorijose, bet bus kuriams regionų pagrindu TS-LKD parkas. Parko teritorija bus suskirstyta į šešis regionus, kiekivienas skyrius savo regione gali turėti atskirą padangtę, palapinę ar pan., o atskiri skyriai nebus lankomi, komisija su partijos pirmininku priešakyje lankys regioną, konkrečiai nurodytu laiku (žr. programą). Todėl skyriai kviečiami apgalvoti prisistatymą ir bendravimo formą, kad būtų apjungti visi regiono skyriai. Raginame regionų vadybininkus atlikti skyrius koordinuojantį vaidmenį. Registruojantis į sąskrydį būtina nurodyti prisistatymo priemonių išmatavimus, kad iš anksto galima būtų sudėlioti parko žemėlapį.

REGISTRACIJOS:

Informaciją iš skyrių regiono vadybininkai (gavę prisijungimo kodus) suves internetu į tam tikslui paruoštą duomenų bazę. Turės būti apie kiekvieną skyrių atsakyta į tokius klausimus:

Skyrius Atvykstančių žmonių skaičius Transporto priemonės pobūdis ir jų skaičius Lengvosios mašinos važiuosiančios prie palapinės numeris Dalyvių skaičius, liksiantis su nakvyne Apytikslis statomų miegamųjų palapinių i skaičius TS-LKD alėjoje statomos palapinės/pavėsinės išmatavimai ir kiti techniniai poreikiai Pastabos

Duomenis privalu suvesti iki liepos 12 d.

 

SVARBI PAPILDOMA INFORMACIJA!!!

  • Kaip ir nurodyta PROGRAMOJE, atvykimas prasideda šeštadienį nuo 7:30 val. Raginame atvykti iki 10 val., kad būtų pakankamai ramaus laiko įsikurti ir šventiškai įsijungti į atidarymą.
  • Iki liepos 4 d. bus išplatinta detalesnė informacija, galimi programos pokyčiai.

Kitos aktualijos

2020.01.29

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą
Skaityti daugiau
2020.01.29

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2020 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti