2016.04.08

V. Landsbergis. Lietuvą reikia ginti ir tinkluose

Dairydamasis po feismosą pastebiu veikiančias samdinių tarnybas. Tam tikromis temomis, joms vos pasirodžius, iškart vienodai (lyg) pagal komandą atsiliepia stropūs balsai.

Dairydamasis po feismosą, pastebiu veikiančias samdinių tarnybas. Tam tikromis temomis, joms vos pasirodžius, iškart vienodai (lyg) pagal komandą atsiliepia stropūs balsai.

Štai Lietuvos Sąjūdis, vienas istorinių fenomenų, Lietuvos taikaus pasipriešinimo ir dvasinio išsivadavimo jėga, pakeitusi Sovietijos žemėlapį. Tuo pačiu – Europos. Bent jau Kremliaus kolonijinės-pokolonijinės zonos. Jėga, prisidėjusi prie didžiojo tarptautinio 1988-1991 m. virsmo, kai bankrutavęs raudonasis imperializmas buvo priverstas esmingiau trauktis.

Sąjūdis yra ir Lietuvos istorinis pasididžiavimas, todėl aukštai įrašytas nūdienės antilietuviškos propagandos taikinių sąraše. Pastovi agentų amunicija: ė, juk Sąjūdį įsteigė KGB! Toks nuodas buvo skleidžiamas. Iš tos pačios kontoros. Kai jau kitaip nebegalėjo Sąjūdžio sustabdyti.

Tikriausiai, būtų norėję jį kontroliuoti, užvaldyti ir nukenksminti, bet nepavyko. Sėdėtume ligi šiol NVS, o nesėdime. Akivaizdus įrodymas, kad nepavyko. Vien agentų infiltravimas nebūtų sunaikinęs nė ginkluotojo Lietuvos Laisvės kovos sąjūdžio, jei ne didžiulė karinė priešo persvara, teroras ir masiniai trėmimai. Norėjo kontroliuoti ir supūdyti Lietuvos Katalikų Bažnyčią – taip pat nepavyko. Ji ištiesė ranką moralinio atgimimo Sąjūdžiui, žengė kartu, ir rezultatas radosi Kovo 11-osios Antroji Respublika.

Šią ir dabar naikinant, itin svarbus ginklas kartu su besote korupcija yra patyčios, paveiktai tautai ir visuomenei skiepijama savinieka. Užduotį vykdo apkiautėliai, vykdo ir samdiniai. Nepamirškite to, likit pajėgūs susivokti, Lietuvos mokytojai, žurnalistai ir kiti politikai.

Kitos aktualijos

2020.01.21

Pluoštinių kanapių įstatymas pagaliau keliauja į Seimo darbotvarkę

Pluoštinių kanapių įstatymas pagaliau keliauja į Seimo darbotvarkę
Skaityti daugiau
2020.01.21

Laurynas Kasčiūnas prašo Lietuvos banko pateikti informaciją Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui apie bendrovę „Settek“

Laurynas Kasčiūnas prašo Lietuvos banko pateikti informaciją Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui apie bendrovę „Settek“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2020 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti