2018.10.18

Valdančiosios frakcijos seniūnas galimai daro spaudimą VTEK prieš priimant svarbų sprendimą

Valdančiosios frakcijos seniūnas galimai daro spaudimą VTEK prieš priimant svarbų sprendimą

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl Seimo Valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio galimai daromo spaudimo Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai (VTEK) prieš priimant svarbų sprendimą dėl švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės galimai supainiotų viešų ir privačių interesų.

Priminsime, kad viešojoje erdvėje pasirodė informacija, kad, R. Karbauskio teigimu, dėl ministrės J. Petrauskienės sprendimą turėtų priimti jau naujos sudėties VTEK.

„Seimo Valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūno pareiškimai reikalaujant VTEK komisijos narių atsistatydinimo tuo metu, kai pedagogų bendruomenė yra pasipiktinusi švietimo ir mokslo ministrės veikla, ir Ministras Pirmininkas, prieš priimdamas sprendimą dėl jos tolesnės galimybės dirbti, sakė laukiantis VTEK sprendimo, galimai daro spaudimą komisijai dėl palankaus sprendimo jo deleguotai ministrei“, – sako kreipimąsi pasirašęs TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotojas Jurgis Razma.

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos prašoma išaiškinti, ar tokiais savo pasisakymais R. Karbauskis nedarė poveikio VTEK, kad ši priimtų palankų sprendimą jo deleguotai ministrei.

Kitos aktualijos

2019.08.22

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris
Skaityti daugiau
2019.08.22

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti