2016.06.29

„Valdžia sužlugdė SODROS reformą“

Seimui pritarus Valstybinio socialinio draudimo fondo („Sodros“) ir susijusių įstatymų pataisoms, Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius šį Seimo sprendimą vertina neigiamai.

Seimui pritarus Valstybinio socialinio draudimo fondo („Sodros“) ir susijusių įstatymų pataisoms, Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius šį Seimo sprendimą vertina neigiamai ir teigia, kad tai nėra tikra ir reali „Sodros“ reforma.

„Reali ir subalansuota „Sodros“ reforma privalo turėti du esminius komponentus: bazinės pensijos perkėlimą į valstybės biudžetą ir aiškų numatymą, kad „Sodros“ rezervas bus naudojamas tik valstybei susiduriant su ekonomine krize. Tačiau šiandien  Seimo salėje priėmus „Sodros“ reformos įstatymų paketą, buvo priimti įstatymai, kuriuose bazinės pensijos perkėlimas į valstybės biudžetą nėra numatytas, tik parašyta daug aptakių įpareigojimų tai padaryti būsimoms Vyriausybėms. Lygiai taip pat Seime priimtos pataisos, pagal kurias „Sodros“ rezervą bus galima naudoti ne tik esant finansų krizės sąlygoms, o Vyriausybes sprendimu bet kada. Tai atveria galimybes eiliniam valdžios finansiniam populizmui prieš rinkimus. Tokiai bereikšmei ir nesubalansuotai „Sodros“ reformai TS-LKD frakcija negalėjo pritarti ir balsavime nedalyvavo“,  –  teigia TS-LKD frakcijos seniūnas A. Kubilius.

Kitos aktualijos

2019.12.06

Jei sąžinė išjungta – padėti nebegalime

Jei sąžinė išjungta – padėti nebegalime
Skaityti daugiau
2019.12.05

Europos Parlamente su pilietinės visuomenės atstovais ir ekspertais aptartos ES Rytų Partnerystės politikos gairės

Europos Parlamente su pilietinės visuomenės atstovais ir ekspertais aptartos ES Rytų Partnerystės politikos gairės
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti