2018.06.15

Valstiečiai visiškai neįgalūs įgyvendinti mokesčių reformą

Mokesčių pakeitimus svarstančiame komitete šiandien tvyrojo visiškas chaosas ir nežinia – kokius galų gale ketina valdantieji patvirtinti mokesčių pakeitimus.

Šiandien Biudžeto ir finansų komitete valdantieji pademonstravo visišką negebėjimą susitarti dėl mokesčių reformos, kurią numatyta patvirtinti po dviejų savaičių. Mokesčių pakeitimus svarstančiame komitete šiandien tvyrojo visiškas chaosas ir nežinia – kokius galų gale ketina valdantieji patvirtinti mokesčių pakeitimus.

„Skambiai paskelbę apie mokesčių reformą, valdantieji murkdosi tarpusavio santykių aiškinimesi ir nebesusigaudo patys savo pasiūlymuose dėl mokesčių pakeitimų. Tenka eilinį kartą konstatuoti, kad demonstruoja neįgalumą dėl valstybei reikalingų reformų įgyvendinimo, apie kurias garsiai skelbė prieš rinkimus“, – po posėdžio sakė Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstovas komitete Andrius Kubilius.

Minėtame komiteto posėdyje buvo pateikti klausimai dėl skirtingų Vyriausybės, komiteto pirmininko S. Jakeliūno ir LVŽS frakcijos seniūno R. Karbauskio „Sodros“ ir Gyventojų pajamų mokesčių (GPM) tarifų.

„Šiame posėdyje dar kartą įsitikinome, kad Vyriausybė neįgali įgyvendinti reformas, tuo tarpu priimti sprendimus pagal mokesčių administravimo įstatymą liko vos dvi savaitės. Visuomenė ir toliau palikta nežinioje, kokie mokesčiai, kokios reformos jų laukia. Užuot aiškinę reformos esmę ir suprantamai pristatę ją visuomenei, valdantieji vis dar aiškinasi tarpusavyje, kokios turėtų būti pertvarkos, nors laiko liko ypač mažai“, – sako komiteto narys Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Mykolas Majauskas.

Pasak A. Kubiliaus, šiuo metu būtų geriausia sustabdyti tokį chaotišką svarbių finansinių ir socialinių valstybės reikalų svarstymą.

„Dalykai, kurie yra svarstomi, lems svarbius artimiausio dešimtmečio pokyčius. Deja, valdantieji jau įrodė, kad jie tokį svarbų darbą pavertė visišku chaosu, kurio jau patys nebesupranta. Todėl ir būtų geriausia – stabtelėti, ieškoti platesnio sutarimo ne tik tarp valdančiųjų, bet ir visuomenėje, ir tik tada grįžti prie šių reikalų svarstymo. Prie to galėtų pozityviai prisidėti ir Seimo opozicija“, – sakė Biudžeto ir finansų komiteto narys A. Kubilius.

Kitos aktualijos

2019.12.13

K. Masiulis siūlo merų algas susieti su gyventojų pajamomis

K. Masiulis siūlo merų algas susieti su gyventojų pajamomis
Skaityti daugiau
2019.12.13

Įteisintas kario savanorio sutarties galiojimo sustabdymas pasirenkant savivaldybės tarybos nario ar Seimo nario mandatą

Įteisintas kario savanorio sutarties galiojimo sustabdymas pasirenkant savivaldybės tarybos nario ar Seimo nario mandatą
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti