2020.04.22

„Vien draudimų nebeužtenka, reikia veikiančio plano ateičiai”

„Vien draudimų nebeužtenka, reikia veikiančio plano ateičiai”

Rytoj opozicija inicijuoja nenumatytą Seimo posėdį, kurio metu bus sudarytos sąlygos medikų bei nukentėjusio nuo pandemijos verslo atstovams, ekspertams viešai, iš Seimo tribūnos, išsakyti savo poziciją dėl itin sudėtingos situacijos ir iššūkių, kuriuos dėl pandemijos patiria valstybė bei atskiri sektoriai.

Ketvirtadienio Seimo posėdyje numatyta opozicinė darbotvarkė bei Vyriausybės valanda, kurios metu Vyriausybės nariai atsakys į parlamentarų klausimus. Taip pat dėl rezonansinių klausimų – Premjero gatvės asfaltavimo, valdžios testavimosi bei vėlavimo įgyvendinti ekonomikos skatinimo planą.

„Visuomenės ir ekspertų balsas šios dienos situacijoje itin svarbus. Draudimai ir karantinas suveikė trumpuoju laikotarpiu. Tačiau dabar valstybė turi žengti žingsnį pirmyn – vien draudimų nebeužtenka. Tai matome ir girdime visi. Privalome žinote, kaip gyvensime toliau, privalome labai aiškiai matyt ir įvertinti, kokią turime situaciją šiandien sveikatos sistemoje, kokie iššūkiai mūsų laukia artimiausiu metu ekonomikoje ir kaip mes su šita situacija tvarkysimės. Labai svarbu išgirsti ir Vyriausybės narių atsakymus į konkrečius ir kritiškus klausimus – nuo Upės gatvės asfaltavimo iki priedų ministro A. Verygos patarėjams. Pastarąjį mėnesį tokios galimybės nebuvo, o mes vis dar esame parlamentinė valstybė“, – sakė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime seniūnas Gabrielius Landsbergis.

TS-LKD frakcija rytdienos posėdžiui teikia įstatymo projektus dėl reprezentacinių ir parlamentinių išmokų sustabdymo, didesnės paramos nukentėjusiems dėl krizės bei didesnių išmokų patekusiems į prastovas,  siejant su turėtu atlyginimu, kad būtų išlaikomos darbo vietos (nekuriant paskatos eiti į darbo biržas), tikslinamas įstatymas, kurio taikyme išryškėjo problemos (išmokos negauna savarankiškai dirbantys, jei turi darbinius santykius, nors darbinių pajamų nėra).

Rytdienos posėdyje taip pat bus taip pat sprendžiama dėl parlamentarės I. Rozovos apkaltos.

Kitos aktualijos

2020.09.24

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams
Skaityti daugiau
2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti