2019.11.14

Viešojo sektoriaus žlugdymas privalo būti sustabdytas

Viešojo sektoriaus žlugdymas privalo būti sustabdytas

Konservatoriai pradėjo rinkti parašus dėl biudžeto projekto koregavimo, prašys Prezidento veto

Tikėdamasi duotų pažadų vykdymo ir atsakingo požiūrio į viešojo sektoriaus darbuotojus, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partija inicijuoja parašų rinkimo akciją – Kreipimąsi į Prezidentą, Seimo Pirmininką ir Ministrą Pirmininką skubiai koreguoti pateiktą biudžeto projektą. Jeigu Vyriausybė ir Seimas nesiims reikiamų sprendimų, kuriais būtų tęsiami viešojo sektoriaus darbuotojams duoti pažadai, bus prašoma Prezidento Gitano Nausėdos vetuoti 2020 m. biudžetą ir imtis lyderystės atstatant žmonių pasitikėjimą valstybe.

Šia parašų rinkimo akcija TS-LKD pirmiausia sieks kuo didesnio įvairių viešojo sektoriaus organizacijų įsitraukimo. Parašus partijos nariai rinks taip pat ir savo kelionių po Lietuvos regionus metu.

„Valstybės gerovė neįmanoma be gyvybingo viešojo sektoriaus – kokybiško švietimo, veikiančių ligoninių, nedegančių padangų, saugių miesto gatvių, laisvai kuriančių menininkų. Todėl teikiamas 2020 m. biudžeto projektas nėra tinkamas, nes juo yra sulaužomi pažadai, duoti viešajame sektoriuje sąžiningai dirbantiems 300 000 žmonių: medikams, mokslininkams, mokytojams, ugniagesiams, tarnautojams, kultūros, socialiniams darbuotojams ir kitiems. Šiuo biudžetu realiai supriešinamos skirtingos visuomenės grupės ir nesiekiama, jog tai būtų biudžetas, kuris suteiktų geresnio gyvenimo galimybes visiems Lietuvos žmonėms“, – sakė TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

Pasak G. Landsbergio, pažadas dėl tinkamo viešojo sektoriaus finansavimo ir tokiu būdu augančios viešųjų paslaugų kokybės, buvo duoti visų svarbiausių valstybės valdžios institucijų: Seimo, Vyriausybės ir Prezidento.

„Vadinamoji „Milijardą milijonui“ mokesčių reforma yra didžiausia šios Vyriausybės klaida, kurios pasekmės skaudžiausiai gula ant viešąsias paslaugas teikiančių profesijų atstovų“, – teigė konservatorių lyderis.

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti