2020.07.29

Vyriausybė raginama stabdyti piktnaudžiavimą savireklama rinkimų kampanijos metu

Vyriausybė raginama stabdyti piktnaudžiavimą savireklama rinkimų kampanijos metu

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime atstovas Vilius Semeška šiandien kreipėsi į Vyriausybės kanclerį Algirdą Stončaitį ir Viešųjų pirkimų tarnybą (VPT) bei Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) su raginimais stabdyti vyriausybės kanceliarijos paskelbtą e.sveikatos savireklaminio klipo kūrimo konkursą.

„Vyriausybė ne tik be biudžeto patikslinimo leidžia milijardus eurų, bet ir rinkimų kampanijos metu, už mokesčių mokėtojų pinigus, ketina užsiiminėti savireklama. Šokiruoja ne tik toks akiplėšiškas bandymas piktnaudžiauti administraciniu resursu ir tarnybine padėtimi, bet ir ciniškumas, kai norima girtis vienu neskaidriausių ir blogiausiai veikiančiu valstybės projektu – e.sveikata. Jei kancleris nesutiks nutraukt paskelbto viešojo pirkimo, tikiuosi, principingos Viešųjų pirkimų tarnybos ir Vyriausiosios rinkimų komisijos reakcijos”, – teigė V. Semeška.

TS-LKD frakcijos Seime atstovas kreipimesi pažymi, kad e.sveikata niekada neveikė gerai, gydymo įstaigos ir patys medikai nuolat vargsta dirbdami su lėtai ir nekokybiškai veikiančia sistema, o po pastarųjų įvykių, kai buvo užpilti serveriai ir e.sveikata apskirtai neveikė, klipų šlovinančių neva puikiai veikiančią e.sveikatos sistemą kūrimas ne tik prieštarauja sveikam protui, bet ir mokesčių mokėtojų pinigai naudojami valdančiosios partijos savigyrai ir teigiamo įvaizdžio kūrimui artėjant rinkimams.

Pažymėtina, kad pirkimą iniciavęs Vyriausybės kancleris A. Stončaitis irgi asmeniškai dalyvauja kaip kandidatas Seimo rinkimų kampanijoje tiek Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatų daugiamandatės apygardos sąraše, tiek ir vienmandatėje apygardoje.

Kitos aktualijos

2020.11.24

Ingrida Šimonytė patvirtinta Ministre Pirmininke

Ingrida Šimonytė patvirtinta Ministre Pirmininke
Skaityti daugiau
2020.11.19

„Kelias į problemų sprendimą, visų pirma, slypi atvirume“

Kandidatės į Ministrus Pirmininkus kalba Seimo posėdžių salėje
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti