2020.05.21

Vyriausybės ir ministro A. Verygos prašoma leisti padaryti išimtį dėl prasidedančio futbolo A lygos sezono

Vyriausybės ir ministro A. Verygos prašoma leisti padaryti išimtį dėl prasidedančio futbolo A lygos sezono

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Rasa Petrauskienė kreipėsi į Vyriausybę, sveikatos apsaugos ministrą bei valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovą Aurelijų Verygą dėl išimties gegužės 30 d. prasidėsiančiam futbolo sezonui.

Pažymima, jog vakar Vyriausybei priėmus sprendimą, kad nuo birželio 1 d. bus galima vykdyti renginius su 300 dalyvių, nuo birželio 16 – 500, nuo liepos 1 – 700, nuo liepos 16 dienos – 900 dalyvių, Seimo narė R. Petrauskienė Vyriausybės ir ministro A. Verygos prašo padaryti išimtį šeštadienį, gegužės 30 d., dvi dienos iki sušvelnintų reikalavimų renginiams įsigaliojimo prasidėsiančioms futbolo A lygos sezono rungtynėms.

„Prasideda futbolo A lygos sezonas, žaidėjai nekantrauja sugrįžti į futbolo aikštę, aistruoliai – palaikyti savo komandas. Futbolo stadionai yra tokio dydžio, jog tikrai yra galimybės sutalpinti daug daugiau nei 30 žiūrovų, išlaikant ne ką mažesnius saugumo reikalavimus nei kavinėse ar sporto klubuose, o lyginant su draudimų švelninimu uždarose vietose – lauko erdvėse, net ir esant didesniam skaičiui žmonių, renginys gali būti organizuojamas galbūt net saugiau. Negana to, tai padėtų klubams neprarasti pajamų – būtų parduodami bilietai, suteikta galimybė reklamai, gaunamos pajamos iš kitų paslaugų“, – teigė R. Petrauskienė.

Parlamentarė pabrėžia, jog į Seimo narius vis dažniau kreipiasi įvairūs sporto klubai, prašydami pagalbos dėl renginių organizavimo ribojimų, ypatingai futbolo lygos, kurios numačiusios sezoną tęsti jau gegužės 30 d., po vakar Vyriausybės priimto sprendimo didesnius žmonių srautus leisti tik nuo birželio 1 d. jaučiasi nusivylusios. Todėl Seimo narė R. Petrauskienė prašo padaryti išlygą futbolo rungtynėms, kurios sėkmingiau galėtų vykti jau kitą savaitgalį.

„Kai sužinojau, kad jau patvirtintas A lygos tvarkaraštis, o mano mėgstamos FK „Bangos“ pirmasis išbandymas laukia gegužės 30 dieną, negalėjau patikėti, kad rungtynės gali įvykti be žiūrovų ir skanduočių, turint omenyje, jog jau nuo birželio 1 d. situacija keistųsi iš esmės.  Negana to, šios varžybos labai lauktos visų pajūrio sirgalių – FK „Banga“ po penkerių metų pertraukos grįžo į A lygą, tad reiktų neatimti iš aistruolių galimybės palaikyti savo mylimą komandą“, – sakė R. Petrauskienė.

Kitos aktualijos

2020.07.03

„Valdantieji kuria konfliktų politiką, kuris jiems patiems naudinga“

„Valdantieji kuria konfliktų politiką, kuris jiems patiems naudinga“
Skaityti daugiau
2020.07.03

„Atsirado istorinė galimybė turėti ekonomikos proveržį, bet jei elgsimės kaip visada, tai ir rezultatą gausim kaip visada“

„Atsirado istorinė galimybė turėti ekonomikos proveržį, bet jei elgsimės kaip visada, tai ir rezultatą gausim kaip visada“
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti