2017.10.31

Ž. Pavilionis kviečia į D. Kramerio knygos pristatymą-diskusiją

Knygos pristatyme ir diskusijoje be autoriaus ir Seimo nario taip pat dalyvaus žurnalistė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, parlamentaras Andrius Kubilius, o diskusiją moderuos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Laurynas Kasčiūnas.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Žygimantas Pavilionis lapkričio 6 d., pirmadienį, 17.30 val., kviečia į Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos renginių erdvėje vyksiantį žymaus JAV tarptautinių santykių eksperto Davido J. Kramerio knygos pristatymą.  Knygos pristatyme ir diskusijoje be autoriaus ir Seimo nario taip pat dalyvaus žurnalistė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, parlamentaras Andrius Kubilius, o diskusiją moderuos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Laurynas Kasčiūnas.

„Putinas yra rimta grėsmė rusams, kurie jam nepritaria, kaimyninėms valstybėms, kurios renkasi vakarietišką kryptį ir visai didesnio stabilumo ir saugumo siekiančiai tarptautinei bendruomenei. Kuo greičiau tai pripažinsime, tuo greičiau atrasime efektyvią Putino režimo sulaikymo strategiją“, – apie Rusijos režimo visam Vakarų pasauliui keliama grėsmę išsamiai rašoma Davido J. Kramerio knygoje.

JAV akademikų tarpe didelio pripažinimo sulaukusiame darbe „Atgal prie atgrasymo: Kova su Putino režimu“ („Back to Containment: Dealing with Putin‘s Regime“), D. Krameris nagrinėja ne tik šiuo metu Kremlių valdančio režimo genezę, bet ir Vakarų bendruomenės klaidas santykiuose su Rusija bei pristato dėmesio vertas santykių su Kremliumi formavimo strategijas.

Nuo 2017 m. David J. Kramer yra Floridos Tarptautinio Universiteto vyresnysis mokslinis bendradarbis. Prieš tai D. Krameris 24 metus dirbo Vašingtone, iš kurių 8 metus – Georgo W. Busho administracijoje ėjo patarėjo pareigas demokratijos, žmogaus teisių, Rusijos ir kitų Rytų Europos regiono valstybių klausimais.

Renginys atviras, tačiau būtina registracija. Tai padaryti galite čia: https://goo.gl/forms/NQUERnJI2NPZpv1A2

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti