2017.02.22

Ž. Pavilionis paskirtas TS-LKD tarptautiniu sekretoriumi

„Padarysiu viską, kad Vakarų pasaulyje glūdintis milžiniškas šios partijos rėmėjų potencialas sustiprintų TS-LKD bei sugrįžtų į Lietuvą kartu su dalimi Sugrįžtančios Lietuvos, kuri taps ateities Lietuvos pagrindu“.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Prezidiumas vakar įvykusiame posėdyje į tarptautinio sekretoriaus pareigas vienbalsiai delegavo partijos ir Seimo narį, ilgametį diplomatą Žygimantą Pavilionį. Parlamentaras sutiko priimti šį pasiūlymą, dėkodamas už pareikštą pasitikėjimą ir žadėdamas pagal galimybes aktyviai atstovauti TS-LKD partijai tarptautinėje erdvėje.

„Mūsų partijoje susikaupęs bene didžiausias užsienio ir saugumo politikos potencialas, šios partijos kūrėjai labiausiai prisidėjo prie Lietuvos Nepriklausomybės ir vakarietiškos krypties įtvirtinimo, partija turi plačiausią tinklą draugų transatlatinėje erdvėje, mus remia dauguma Lietuvos piliečių, gyvenančių užsienyje, todėl man didelė garbė perimti šias pareigas. Padarysiu viską, kad Vakarų pasaulyje glūdintis milžiniškas šios partijos rėmėjų potencialas sustiprintų TS-LKD bei sugrįžtų į Lietuvą kartu su dalimi Sugrįžtančios Lietuvos, kuri taps ateities Lietuvos pagrindu“, – sako Ž. Pavilionis.

Ž. Pavilionis – buvęs Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius JAV ir Meksikai. Yra apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi. 2008 m. jis apdovanotas Nyderlandų Karalystės Oranje-Nassau Grootofficier ordinu. 2009 m. – Belgijos Karalystės Leopoldo II komandoro ordinu bei ordino „Už nuopelnus Lenkijai“ Komandoro kryžiumi, Gruzijos garbės ordinu bei JAV Demokratijos bendrijos „Mark Palmer“ apdovanojimu už indėlį kovojant už laisvę ir demokratiją pasaulyje.

Ž. Pavilionis pakeitė iki šiol šias pareigas užėmusią Gintarę Narkevičiūtę, nusprendusią pakeisti veiklos pobūdį.

Kitos aktualijos

2020.09.24

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams
Skaityti daugiau
2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti