2019.12.09

Kauno konservatoriai atnaujino komandą ir išsakė poziciją miestui aktualiais klausimais

Kauno konservatoriai atnaujino komandą ir išsakė poziciją miestui aktualiais klausimais

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Kauno skyrių sueigos konferencija patvirtino naują sueigos vadovybę, išrinko Tarybą ir patvirtino rezoliucijas dėl dalies rajono teritorijos prijungimo prie Kauno miesto, Kauno centrinio pašto ateities bei vykdomų vandenviečių pertvarkų.

„Išrinkome naują TS-LKD Kauno skyrių sueigos Tarybą, pristačiau veiklos gaires ir atsinaujinusią mūsų komandą. Pakviečiau savo kolegas suremti pečius, apjungti protus ir iš peties padirbėti Kauno labui. Kad nesame praradę kauniečių pasitikėjimą, rodo Prezidento ir Europos parlamento rinkimai. Taigi, viskas mūsų pačių rankose“, – sakė išrinkta Kauno konservatorių lyderė Jurgita Šiugždinienė.

Politikė taip pat pažymėjo, jog Kauno konservatoriai turi teikti prioritetą konstruktyviems pasiūlymams, didesnei ambicijai Kaunui ir kitokiai valdžios bendravimo su gyventojais kokybei.

„Pokalbiuose su kauniečiais ryškėja jų lūkesčiai, tad labai svarbu juos įgyvendinti. Pirmiausia labai reikia konstruktyvių į ateitį žvelgiančių pasiūlymų ir didesnės ambicijos Kaunui. Antra, kauniečiai tikisi tiesos ir kitokios bendravimo kokybės. Pasikartojantys skandalai dėl supainiotų interesų, klaidinanti informacija, abejonių keliantys sprendimai dėl mūsų regiono vaikų diskriminacinio apmokestinimo, Kauno rajono seniūnijų prijungimo, Šančių kelio, vandenviečių mažinimo kelia pagrįstas abejones dėl vadovavimo kokybės. Neabejotinai, miestiečiams rūpi tolesnė miesto plėtra, sutvarkytos gatvės ir mokyklos. Tik manau, kad tai turi būti daroma geriau planuojant ir užtikrinant ilgalaikę kokybę“, – teigė J. Šiugždinienė.

Negana naujo lyderio ir tarybos rinkimų, sueigos konferencijoje Kauno konservatoriai patvirtino rezoliucijas dėl Kauno miesto ateities, vandenviečių mažinimo ir Centrinio pašto.

„Partijos bendruomenei kelia susirūpinimą susidariusi situacija dėl Kauno centrinio pašto, dalies Kauno rajono prijungimo prie miesto savivaldybės teritorijos bei Kaune vykdomų vandenviečių mažinimo projektų. Konferencijos metu priimtose rezoliucijose teikiame konstruktyvius pasiūlymus, kaip šiuos klausimus siūlome spręsti“, – sakė TS-LKD Kauno skyrių sueigos pirmininkės pavaduotojas Martynas Prievelis.

Rezoliucijoje dėl Kauno centrinio pašto pažymima, kad Kauno TS-LKD nariai tikisi atsakingų valstybinės valdžios institucijų pozicijos dėl pašto ateities ir prieinamumo visuomenės poreikiams bei kultūros paminklo apsaugos užtikrinimo. Partija palaiko siūlymą steigti Lietuvos architektūros centrą Kauno centrinio pašto rūmuose ir atverti rūmus visuomenės poreikiams.

Taip pat Kauno konservatoriai mano, kad sprendžiant dalies Kauno rajono prijungimo prie miesto savivaldybės klausimus, pirmiausia reikia išanalizuoti miesto ir rajono gyventojų bendrus viešuosius poreikius ir lūkesčius. Į svarstymo procedūras būtina įtraukti visas suinteresuotas puses ir vietos bendruomenes, galiausiai ieškoti konsensuso tarp abiejų savivaldybių bei siekti bendros kauniečių ir Pakaunės gyventojų gerovės.

Konferencijos metu patvirtintoje rezoliucijoje išreikštas susirūpinimas vykdomomis pertvarkomis Vičiūnų, Eigulių, Kleboniškio ir Petrašiūnų vandenviečių teritorijose. Partijos nuomone, šiais klausimais miesto gyventojai yra informuojami nepakankamai, o tokie sprendimai kelia didelę riziką kauniečių aprūpinimui aukščiausios kokybės geriamuoju vandeniu.

Kauno TS-LKD nariai patvirtino ir J. Šiugždinienės komandą – jos pavaduotojais tapo: Gintarė Skaistė, Nerijus Gedeika, Martynas Prievelis, Rasa Duobaitė-Bumbulienė, Paulius Lukševičius, Monika Kairaitytė bei Audronė Baronienė.

 

Kitos aktualijos

2020.03.31

Koronaviruso egzaminas – spręskime skubiai

Koronaviruso egzaminas – spręskime skubiai
Skaityti daugiau
2020.03.31

Seimo narys A. Strelčiūnas siūlo atidėti nekilnojamojo turto mokestį iki kitų metų sausio 1 d.

Seimo narys A. Strelčiūnas siūlo atidėti nekilnojamojo turto mokestį iki kitų metų sausio 1 d.
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2020 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti