Dainius Kreivys

Pareigos: Pirmininko pavaduotojas

Partijos narys nuo: 2002 m.

Apygarda: Verkių

Skyrius: Vilniaus Fabijoniškių

El. paštas: dainius.kreivys@lrs.lt

 

Stipri Lietuva – tai mano šalis, kuria tikiu ir kurios siekiu ir kaip žmogus, ir kaip politikas. Ką man reiškia stiprios Lietuvos idėja? Tai pažangi ir moderni valstybė, kurios stiprybės šaltinis – tvirta šeima. Tai auganti tvari ekonomika. Tai saugi ir teisinga šalis – su modernia kariuomene, galinti ginti kiekvieno piliečio ir kartu visos tautos interesus.

Negaliu pasyviai stebėti gilėjančios ekonominės stagnacijos, prastėjančių moksleivių rezultatų, didėjančios socialinės atskirties, tuštėjančių Lietuvos miestų ir miestelių.

Tikiu, jog įgyta patirtis tiek kuriant verslą, tiek dirbant Vyriausybėje ir Seime, leidžia keisti dabartinį šalies kursą bei grąžinti šalį į kelią, kuriuo einat Lietuva bus patikima ir rūpestinga valstybė visiems jos vaikams.

Dainius Kreivys

Renginiai ir susitikimai

  • Susitikimai su politikais 2016
    rinkimai
    TS-LKD plano Lietuvai pristatymas Ukmergėje 2016 birželio 29 d., 17:30 Ukmergė, Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centras, Kęstučio a. 2-2 Andrius Kubilius, Dainius Kreivys Andrius Kubilius ir Dainius Kreivys su komanda atvyksta į Ukmergę, kur pristatys TS-LKD planą Lietuvai. ...Plačiau Grįžti

Aktualijos