Kitas įrašas
Brangi tėvynė ir pigi civilizacija
Ankstesnis įrašas
Profesorius Vytautas Landsbergis apdovanotas Rumunijos Karūnos Didžiojo Kryžiaus rango ordinu
Lietuvos krikščionys demokratai 2015 / 06 / 26

Tradiciniame TS-LKD bendrijos „Lietuvos krikščionys demokratai“ vasaros sąskridyje netrūko linksmybių

Praėjusį savaitgalį, birželio 20-21 dienomis, vyko kasmetinis TS-LKD bendrijos „Lietuvos krikščionys demokratai“ vasaros sąskrydis. Tradiciškai ant Bebrusų ežero kranto susirinko keli šimtai krikščionių demokratų iš visos Lietuvos. Sąskrydis prasidėjo Lauryno Kasčiūno siūlymu įspirti kamuolį į jo saugomus vartus. Čia savo stiprybę įrodė ir naujasis partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis, vėliau kartu su Irena Degutiene ir kitais garbiais svečiais bei sąskrydžio šeimininkais pasveikinęs visą LKD bendruomenę sąskrydžio atidarymo šventėje.

Jau tradicinėse tapusiose sporto rungtyse aktyviai grūmėsi krikščionys demokratai ir jų draugai iš visos Lietuvos. Futbolo turnyre Jaunųjų krikščionių demokratų (JDK) taurei laimėti nugalėjo ne kas kitas kaip JKD Vilniaus komanda. Krepšinio aikštelėje nugalėjo Radviliškio komanda. Tinklinio turnyre savo pranašumą įrodė atletiškieji molėtiškiai. Populiariausioje ir daugiausiai sirgalių pritraukusioje virvės traukimo rungtyje netikėtai iš ilgamečių laimėtojų radviliškiečių pergalę išplėšė Panevėžio komanda.

Sąskrydžio metu netrūko ir kitų linksmybių, kuriose savo pranašumą bandė įrodyti įvairių skyrių atstovai. „Žiniukų“ viktorinoje vienodą taškų skaičių surinko ir pirmąja vieta dalijosi Rokiškio ir Vilkmergės komandos. Galiausiai, skambiausioje sąskrydžio programos dalyje − patriotinių dainų karaokės konkurse nugalėjo gausiai susirinkę dainingieji radviliškiečiai. Pertraukos nuo įtemptų varžytuvių metu dalyviai turėjo galimybę pasistiprinti degustuodami regionų kultūrinio paveldo vaišes bei išragaudami jau tradicinius sąskrydžio patiekalus −  Vado sriubą ir Žvėrišką troškinį.

Šeštadienį greta tradicinių vasaros sąskrydžio pramogų vyko ir LKD Tarybos posėdis, kurio metu jos nariai ne tik aptarė svarbius klausimus, bet ir pasidžiaugė LKD bendrijos vienybe.