2019.01.31

A. Kubilius dalyvaus diskusijose Europos ateities klausimais

Susitikime laukiama apie 60 Europos nacionalinių parlamentų narių, kurie aptars svarbiausius iššūkius artėjant Europos Parlamento rinkimams.

Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Andrius Kubilius vasario 1–3 dienomis lankysis Romoje (Italijos Respublika). Jis dalyvaus tarptautiniame Europos valstybių parlamentų narių seminare Europos ateities klausimais –  6-ąjame Mercator European Dialogue (Mercator Europos Dialogas, toliau – MED) renginyje „Europa: ar sistema tebeveikia?“

Susitikime laukiama apie 60 Europos nacionalinių parlamentų narių, kurie aptars svarbiausius iššūkius artėjant Europos Parlamento rinkimams. Politikų dėmesio centre bus Europos politinės sistemos padėties analizė – tiek nacionaliniu, tiek kontinento lygiu. Politikai yra susirūpinę nuolat augančiu rinkėjų nusivylimu esama padėtimi, todėl, pasak organizatorių, dabar pats laikas rasti atsakymus į klausimus: ar Europos politinė sistema vis dar veikia ir atitinka savo tikslus, ar jau atėjo laikas ją keisti.

MED yra Vokietijos Maršalo fondo projektas, vienijantis daugiau nei 150 nacionalinių parlamentų narių iš daugiau nei 20 šalių. Du kartus per metus MED rengia susitikimus-forumus, kuriuose politikai keičiasi informacija ir aptaria iššūkius sprendžiant įvairias Europos problemas –  nuo demokratijos trūkumo iki gebėjimo tvarkytis su išorės keliamomis grėsmėmis.

Kitos aktualijos

2019.10.16

Valdantieji ir URM atsisako galimybės blokuoti elektrą iš Astravo AE

Valdantieji ir URM atsisako galimybės blokuoti elektrą iš Astravo AE
Skaityti daugiau
2019.10.16

„Siūlome įpareigoti VRK tikrinti kandidatų į renkamas pareigas duomenis“

„Siūlome įpareigoti VRK tikrinti kandidatų į renkamas pareigas duomenis“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti