A. Kubilius
2019.01.31

A. Kubilius dalyvaus diskusijose Europos ateities klausimais

Susitikime laukiama apie 60 Europos nacionalinių parlamentų narių, kurie aptars svarbiausius iššūkius artėjant Europos Parlamento rinkimams.

Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Andrius Kubilius vasario 1–3 dienomis lankysis Romoje (Italijos Respublika). Jis dalyvaus tarptautiniame Europos valstybių parlamentų narių seminare Europos ateities klausimais –  6-ąjame Mercator European Dialogue (Mercator Europos Dialogas, toliau – MED) renginyje „Europa: ar sistema tebeveikia?“

Susitikime laukiama apie 60 Europos nacionalinių parlamentų narių, kurie aptars svarbiausius iššūkius artėjant Europos Parlamento rinkimams. Politikų dėmesio centre bus Europos politinės sistemos padėties analizė – tiek nacionaliniu, tiek kontinento lygiu. Politikai yra susirūpinę nuolat augančiu rinkėjų nusivylimu esama padėtimi, todėl, pasak organizatorių, dabar pats laikas rasti atsakymus į klausimus: ar Europos politinė sistema vis dar veikia ir atitinka savo tikslus, ar jau atėjo laikas ją keisti.

MED yra Vokietijos Maršalo fondo projektas, vienijantis daugiau nei 150 nacionalinių parlamentų narių iš daugiau nei 20 šalių. Du kartus per metus MED rengia susitikimus-forumus, kuriuose politikai keičiasi informacija ir aptaria iššūkius sprendžiant įvairias Europos problemas –  nuo demokratijos trūkumo iki gebėjimo tvarkytis su išorės keliamomis grėsmėmis.

Kitos aktualijos

J. Urbanavičius
2020.12.18

J. Urbanavičius skleis miško puoselėjimo idėjas ir remsis praktikų patirtimi – parlamente subūrė bendraminčių grupę

J. Urbanavičius skleis miško puoselėjimo idėjas ir remsis praktikų patirtimi – parlamente subūrė bendraminčių grupę
Skaityti daugiau
TS-LKD
2020.12.16

TS-LKD vykdomuoju sekretoriumi paskirtas Martynas Prievelis

TS-LKD vykdomuoju sekretoriumi paskirtas Martynas Prievelis
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti