2017.11.06

„Artėjant šimtosioms A. Ramanausko-Vanago gimimo metinėms – siekis įamžinti jo atminimą Kaune“

Frakcijos seniūno pavaduotoja R. Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į Kauno kolegijos direktorių M. Misiūną bei Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorių G.Petrauską dėl Lietuvos valstybės vėliavos stiebo prie Adolfo Ramanausko-Vanago paminklinio akmens Kaune įrengimo.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į Kauno kolegijos direktorių Mindaugą Misiūną bei Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorių Gintarą Petrauską dėl Lietuvos valstybės vėliavos stiebo prie Adolfo Ramanausko-Vanago paminklinio akmens Kaune įrengimo.

2012 m. Kauno miesto savivaldybė įrengė ir atidengė paminklinį akmenį Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio gynybos pajėgų vado A. Ramanausko-Vanago ir jo žmonos Birutės Mažeikaitės-Ramanauskienės atminimui Kampo g., kur 1956 m. spalio 12 d. KGB operacijos metu buvo areštuoti.

„Artėjant šimtosioms A. Ramanausko-Vanago gimimo metinėms ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, prašome pritarti ir iki 2017 m. pabaigos šalia jau esamo paminklo Kampo ir Kalniečių g. sankryžoje, sudaryti galimybes įrengti 6 m. stiklo pluošto vėliavos stiebą su nuolat plevėsuojančia Lietuvos valstybės vėliava. Plevėsuojanti vėliava nuolatos primintų apie Lietuvos laisvės kovas ir jų didvyrius“, – teigė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Kitos aktualijos

2019.08.22

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris
Skaityti daugiau
2019.08.22

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti