2016.09.15

Įtaria, kad ortopediniai gaminiai Lietuvoje perkami gerokai padidintomis kainomis

A. Matulas įtaria, kad ortopediniai gaminiai Lietuvoje perkami gerokai padidintomis kainomis.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Antanas Matulas, reaguodamas į gautą informaciją, kad ligonių kasų lėšomis kompensuojami ortopediniai gaminiai Lietuvoje perkami gerokai padidintomis kainomis, nei vyrauja pasaulinėje rinkoje, kreipėsi į Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkę, kad į komiteto posėdžio darbotvarkę šis klausimas būtų įtrauktas skubos tvarka. Prašymas patenkintas ir aiškintis situacijos ateinantį trečiadienį bus pakviesti Sveikatos apsaugos ministerijos, valstybinės ligonių kasos ir kitų susijusių institucijų atstovai.

„Matydamas sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės 2015 m. liepos 24 d. įsakymą pakeisti anksčiau galiojusius ortopedinių gaminių kompensavimo tarifus ir naująjį kainoraštį lygindamas su pasaulinėmis kainomis, galiu daryti prielaidas, kad Lietuvoje tokie gaminiai perkami gerokai padidintomis kainomis nei perka kitos valstybės. Lygindamas ortopedinių gaminių kainas įžvelgiu tam tikrą analogiją su „auksinių šaukštelių“ skandalu, kai krašto apsaugos ministerija prekes pirko kelis kartus padidintomis kainomis“, – sako Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys Antanas Matulas.

Sveikatos apsaugos ministerijai vadovauja socialdemokratų deleguoti ministrai. Šiuo metu laikinai ministerijai vadovauti paskirtas „auksinių šaukštelių“ skandale pagarsėjęs Juozas Olekas. Prieš susirgusį Jurą Požėlą šiai ministerijai vadovavo R. Šalaševičiūtė, iš ministerijos priversta trauktis kilus skandalui dėl prisipažinimo davus kyšį.

 

 

Kitos aktualijos

2019.08.19

NSGK nariai reikalauja Seimo pirmininko paviešinti jo turimą informaciją dėl I.Rozovos

NSGK nariai reikalauja Seimo pirmininko paviešinti jo turimą informaciją dėl I.Rozovos
Skaityti daugiau
2019.08.19

„TS-LKD nepalaikys Vyriausybės įgaliojimų suteikimo balsavime Seime“

„TS-LKD nepalaikys Vyriausybės įgaliojimų suteikimo balsavime Seime“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti