2016.04.19

„V.Baltraitienė turi įvertinti savo atsakomybę už nuolat augančius nuostolius valstybei“

„Ministrė V.Baltraitienė turi įvertinti savo atsakomybę už nuolat augančius nuostolius valstybei“

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis, vertindamas šiandien paskelbtą informaciją, kad maisto produktų konkursą nepasiturintiems rengusi Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra turės grąžinti dar papildomus 214 tūkst. eurų Europos Sąjungos (ES) paramos, ragina Žemės ūkio ministrę Virginiją Baltraitienę įvertinti savo politinę atsakomybę už nuolat augančius nuostolius ir žalą valstybei jos vadovaujamoje srityje.

„Beveik kiekvieną savaitę žemės ūkio srityje iškyla vis nauji neskaidrumo skandalai ir dėl jų didėjantys finansiniai nuostoliai valstybei. Šiandien paaiškėjo, kad iš valstybės biudžeto teks atlyginti dar papildomus 214 tūkst. eurų nuostolius dėl neskaidrios agentūros veiklos, kurios valdyboje dirbo ministrės politinio pasitikėjimo komandos nariai. Ministrė Virginija Baltraitienė pagaliau turėtų įvertinti savo politinę atsakomybę už valstybės patirtus didelius finansinius nuostolius ir įvertinti, ar ji gali susitvarkyti su žemės ūkio sritį krečiančiomis problemomis“, – teigė G. Landsbergis.

Pasak G.Landsbergio, pienininkų problemos, spaudimas žemdirbių savivaldai, susikompromitavusios ir ikiteisminių tyrimų krečiamos Nacionalinė žemės tarnyba ir Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra rodo, kad žemės ūkio srities valdymą krečia sisteminės problemos.

 

 

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti