Švietimo Planas Lietuvai Švietimo Planas Lietuvai

 

iliustr2

Pagrindiniu mūsų valstybės konkurenciniu pranašumu turi tapti puikiai išsilavinę, kūrybingi, tvirtą vertybinį pagrindą turintys ir besikeičiančio pasaulio iššūkius kaip naujas galimybes vertinantys žmonės.

Norėdami, kad kiekvienas Lietuvos gyventojas įgytų aukščiausios kokybės išsilavinimą ir užaugtų asmenybe, galėtų dirbti geriausiai asmeninį potencialą atskleidžiantį, gerai apmokamą darbą ir rinktųsi savo šeimos ir valstybės ateitį kurti Lietuvoje, įsipareigojame pasiekti ambicingo tikslo – vykdant svarbiausius neatidėliotinus pokyčius, parengti ir pradėti įgyvendinti Naują Lietuvos švietimo koncepciją – Lietuvos švietimui suteikti ilgalaikę strateginę viziją.

Svarbiausias naujos koncepcijos uždavinys turėtų būti aiškiai apibrėžti pagrindinį ilgalaikį švietimo sistemos tikslą, kuris nekintamu išliktų artimiausius 20-30 metų. Tokiu ilgalaikiu tikslu laikome geriausios kokybės išsilavinimą kiekvienam besimokančiajam.

Kviečiame susipažinti su TS-LKD Švietimo planu Lietuvai.

PLANAS_PDF

TS-LKD Planas Lietuvai

TS-LKD Planas Lietuvai

Pirmąjį Lietuvos nepriklausomybės dešimtmetį mūsų partija reikšmingai prisidėjo padedant valstybės suverenumo ir nepriklausomybės bei vakarietiškos krypties pamatus. Vėliau pasiekėme energetinę nepriklausomybę ir padarėme šuolį modernizuojant ekonomiką.

Dabar atėjo laikas atsigręžti į tyliąją Lietuvos žmonių daugumą – į sąžiningai dirbančius ir dirbusius piliečius, nusipelniusius vakarietiškos gerovės. Ją sukurti esame pasiryžę per valstybės garantuojamą teisingumą, per kokybiškas ir visiems prieinamas viešąsias paslaugas, per lygias galimybes visiems norintiems sąžiningai dirbti, užsidirbti ir užtikrinti savo šeimos gerbūvį.

Plačiau
Ekonominis Planas Lietuvai

Ekonominis Planas Lietuvai

Ateinantys ketveri metai Lietuvos žmonėms turi tapti spartaus ekonominės ir socialinės gero-vės augimo laikotarpiu. Kad visi sąžiningai dirbantys ir dirbę žmonės realiai pajustų kylančią gyvenimo kokybę, visoje Lietuvoje turi būti sukurta daugiau kokybiškų darbo vietų. Jos turi būti ne tik gerai apmo-kamos, bet ir panaudojančios ilgalaikį Lietuvos kaip valstybės augimo potencialą – čia gyvenančių žmonių darbštumą, kūrybiškumą ir intelektą.

Plačiau

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti